fark yaratan, değer katan, dürüst tasarımlar için...

Endüstriyel Tasarım

Sıradışı tasarımlar yapabilme sırrımız; Ürününüz son müşterinin ihtiyaçlarını karşılıyor mu? Sadece yeniden tasarlamıyoruz. Her yönünüzü sorguluyoruz. Herşeyi yeniden düşünüyoruz...Ürün ve hizmetlerinizi birlikte yeniden gözden geçireceğiz.Var olanı ve yeniyi birleştiriyoruz. Fikirlerin, istek ve ihtiyaç matrisi sayesinde mantıksal duyguya sahip yenilikçi forma dönüşmesi ile tamamlarız...

İç Mekan Tasarımı

Tasarladığımız yaşam alanlarının konforlu ve estetik olmasının yanında ticari mekanların fonksiyonel ve prestijli olmasına büyük özen gösteriyoruz.

Dış Cephe Tasarımı

Yapı estetiğinde müşterilerimizin isteklerini doğrultusunda fikir ve ihtiyaçların maliyet ile harmanlanması neticesinde ilgi çekici tasarımlar yapıyoruz.

Proje Uygulama

Projelerimizi müşteri ile buluşma kadar tüm ekiplerimizi özenle planlayıp her iş adımını özenle takip edip eksiksiz teslim ediyoruz.

Prototip Üretimi

Prototipleme, teorik varsayımların ve son kullanıcıyla test çok önemlidir. Önerilen çözümle ürün-insan nasıl etkileşime giriyor? Yeni ürün kavramlarını keşfederken, fikirleri erkenden test etmek çok önemlidir. Tasarım önerisi teknik olarak üretilebilir mi? İlk kanıt prototipler, fikirleri somut şekilde doğrulamasına yardımcı olur. Stil ve renkler var.Bazen detaya gerek yok.sadece işlevsellik ...

Eğitim Ve Danışmanlık

Çok yönlü ekibimiz,ekip kurma ve yönetebilme konularında çağdaş-ilkeli eğitim ve seminerler vermektedir. İnovasyon sürecinizin oluşturulması ve ekiplerinizin çağa uygun nitelikte ürün-hizmet üretebilmesi başarıyı beraberinde getirir. Yenilik danışmanlığı ve araştırmasında bir öncü olarak, AYdesign; yapılandırılmamış inovasyon anlayışının şirketinizde sistematik bir yaklaşım ile devreye alır.

detayları ustaca çözümleriz...